Startujemy!
Poznaj Fundację Indigo
Jest nam niezwykle miło poinformować o powołaniu Fundacji Indigo Nails! Misją Fundacji jest wsparcie Kobiet, poprzez dostarczanie im profesjonalnej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Do działalności Fundacji Indigo Nails należy przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wiedzy z zakresu kosmetyki, wizażu i stylizacji wizerunku. Chcemy motywować Kobiety do działania, podejmowania odważnych decyzji i spełniania swoich marzeń. Sukces nie jest kluczem do szczęścia, ale szczęście jest kluczem do sukcesu!
02 luty 2018
Wygraj wakacje marzeń z Indigo i Natalią Siwiec! [KONKURS]
Przeżyj niezapomnianą przygodę, zdobądź wyjątkowe doświadczenia i możliwość pracy na planie zdjęciowym z… Natalią Siwiec i ekipą Indigo!!!
13 wrzesień 2018
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie z Fundacją Indigo. Chcemy zmieniać świat na lepsze!
24 lipca to dzień, który z pewnością zapamiętamy na długo. Właśnie wtedy odwiedziły nas mieszkanki Domu Samotnej Matki w Łodzi.
26 lipiec 2018
IV Bal Charytatywny organizowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Instytutu CZMP
26 maja, w Dzień Matki, odbył się IV Charytatywny Bal Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
05 czerwiec 2018
"Szczęście pochodzi z Twoich własnych działań" - Dalai Lama
23 maja podopieczni Domów Dziecka numer 1, 2 oraz 10 odbyli szkolenie ze stylizacji paznokci Mix Media pod okiem Instruktorek Indigo Nails...
28 maj 2018
Świąteczne Spotkanie Fundacji Indigo w szpitalu
Święta to czas magiczny kiedy wszystkie marzenia się spełniają. Fundację Indigo tworzą ludzie o wielkich sercach ❤.
18 grudnia 2017
Kategoria: Wydarzenia
Pierwsze spotkanie Podopiecznych Fundacji Indigo Nails już za nami!
Dziewczyny z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi odbyły szkolenie z manicure hybrydowego pod okiem Katarzyny Wojtczak - Instruktorki Indigo Nails.
07 grudnia 2017