Startujemy!
Poznaj Fundację Indigo
Jest nam niezwykle miło poinformować o powołaniu Fundacji Indigo Nails! Misją Fundacji jest wsparcie Kobiet, poprzez dostarczanie im profesjonalnej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Do działalności Fundacji Indigo Nails należy przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wiedzy z zakresu kosmetyki, wizażu i stylizacji wizerunku. Chcemy motywować Kobiety do działania, podejmowania odważnych decyzji i spełniania swoich marzeń. Sukces nie jest kluczem do szczęścia, ale szczęście jest kluczem do sukcesu!
02 luty 2018
Świąteczne Spotkanie Fundacji Indigo w szpitalu
Święta to czas magiczny kiedy wszystkie marzenia się spełniają. Fundację Indigo tworzą ludzie o wielkich sercach ❤.
18 grudnia 2017
Kategoria: Wydarzenia
Pierwsze spotkanie Podopiecznych Fundacji Indigo Nails już za nami!
Dziewczyny z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi odbyły szkolenie z manicure hybrydowego pod okiem Katarzyny Wojtczak - Instruktorki Indigo Nails.
07 grudnia 2017