Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale często tak długo patrzymy na zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które zostały otwarte

~ Hellen Keller

fundacja

Aktualności

Chcesz poszerzyć swoje umiejętności z zakresu stylizacji paznokci? Wprowadzić do swojego salonu nowe, oryginalne zdobienia?

czytaj więcej

26 maja, w Dzień Matki, odbył się IV Charytatywny Bal Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

czytaj więcej

23 maja podopieczni Domów Dziecka numer 1, 2 oraz 10 odbyli szkolenie ze stylizacji paznokci Mix Media pod okiem Instruktorek Indigo Nails...

czytaj więcej

Święta to czas magiczny kiedy wszystkie marzenia się spełniają. Fundację Indigo tworzą ludzie o wielkich sercach ❤.

czytaj więcej

Dziewczyny z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi odbyły szkolenie z manicure hybrydowego pod okiem Katarzyny Wojtczak - Instruktorki Indigo Nails.

czytaj więcej

Komu pomagamy?

Wiemy, że Kobiety mają niezwykłą moc, czasem jednak trudna sytuacja życiowa lub zawodowa burzy ich pewność siebie i siłę do działania. Nasze projekty mają na celu przywrócenie im wiary w siebie, chęci do zmiany i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Chcemy, żeby Kobiety zaczęły marzyć i wyznaczać sobie cele w życiu.

Nasza dewiza brzmi: "Mierz wysoko i zacznij od robienia tego, co konieczne. Potem zrób to, co możliwe, a nagle odkryjesz, że dokonałaś czegoś niemożliwego!"