Kategoria: Wydarzenia
Startujemy!
Poznaj Fundację Indigo
Jest nam niezwykle miło poinformować o powołaniu Fundacji Indigo Nails! Misją Fundacji jest wsparcie Kobiet, poprzez dostarczanie im profesjonalnej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Do działalności Fundacji Indigo Nails należy przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wiedzy z zakresu kosmetyki, wizażu i stylizacji wizerunku. Chcemy motywować Kobiety do działania, podejmowania odważnych decyzji i spełniania swoich marzeń. Sukces nie jest kluczem do szczęścia, ale szczęście jest kluczem do sukcesu!
02 luty 2018
Kategoria: Wydarzenia
Dzień Dziecka z Indigo – ponad 3000 kolorowych zegarków dla podopiecznych Fundacji Pomagam
Kolorowe zegarki Indigo umilą czas małym podopiecznym Fundacji Pomagam. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przekazaliśmy im 3260 barwnych gadżetów.
13 grudzień 2019
Kategoria: Wydarzenia
Fundacja Indigo z Nagrodą Inwestor-Mecenas im. Henryka Grohmana
W czwartek 12 grudnia w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Fundacja Indigo otrzymała wyjątkowe wyróżnienie. Nagrodę im. Henryka Grohmana przyznano Fundacji za jej wkład w popularyzację wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego oraz zawodowego.
13 grudzień 2019
Kategoria: Wydarzenia
Konkurs „Mam Pomysł na Startup 2019” rozstrzygnięty – Fundacja Indigo Nails nagradza młody biznes!
W piątek 11 października została rozstrzygnięta jedenasta edycja konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”. Jedną z nagród w tym plebiscycie przyznała Fundacja Indigo Nails.
14 październik 2019
Kategoria: Wydarzenia
Dzień Mamy i Dziecka pełen koloru – Fundacja Indigo w szpitalu ICZMP
Kolorowe balony, pluszowe upominki i pyszna kawa dla każdej z mam – z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Dziecka Fundacja Indigo odwiedziła małych pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz ich mamy.
1 czerwiec 2019
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie w ramach działań Fundacji Indigo!
W poniedziałek 11 lutego mieliśmy przyjemność ponownie gościć u siebie dziewczęta z domu dziecka numer 1 w Łodzi. To kolejna odsłona naszej stałej współpracy, dzięki której dziewczyny zdobywają następne stopnie wtajemniczenia w pracę Stylistki i świetnie się bawią.
14 luty 2019
Kategoria: Wydarzenia
Misja Fundacji Indigo trwa: dziewczęta z domu dziecka nr 1 w Łodzi przeszkolone!
Fundacja Indigo nie przestaje nieść pomocy! Szkolimy, edukujemy i wspieramy dziewczęta i kobiety, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.
07 listopad 2018
Kategoria: Wydarzenia
Wygraj wakacje marzeń z Indigo i Natalią Siwiec! [KONKURS]
Przeżyj niezapomnianą przygodę, zdobądź wyjątkowe doświadczenia i możliwość pracy na planie zdjęciowym z… Natalią Siwiec i ekipą Indigo!!!
13 wrzesień 2018
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie z Fundacją Indigo. Chcemy zmieniać świat na lepsze!
24 lipca to dzień, który z pewnością zapamiętamy na długo. Właśnie wtedy odwiedziły nas mieszkanki Domu Samotnej Matki w Łodzi.
26 lipiec 2018
Kategoria: Wydarzenia
IV Bal Charytatywny organizowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Instytutu CZMP
26 maja, w Dzień Matki, odbył się IV Charytatywny Bal Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
05 czerwiec 2018
Kategoria: Wydarzenia
"Szczęście pochodzi z Twoich własnych działań" - Dalai Lama
23 maja podopieczni Domów Dziecka numer 1, 2 oraz 10 odbyli szkolenie ze stylizacji paznokci Mix Media pod okiem Instruktorek Indigo Nails...
28 maj 2018
Kategoria: Wydarzenia
Świąteczne Spotkanie Fundacji Indigo w szpitalu
Święta to czas magiczny kiedy wszystkie marzenia się spełniają. Fundację Indigo tworzą ludzie o wielkich sercach ❤.
18 grudnia 2017
Kategoria: Wydarzenia
Pierwsze spotkanie Podopiecznych Fundacji Indigo Nails już za nami!
Dziewczyny z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi odbyły szkolenie z manicure hybrydowego pod okiem Katarzyny Wojtczak - Instruktorki Indigo Nails.
07 grudnia 2017