Kategoria: Wydarzenia
W Indigo dzielimy się światłem i pomocą
Serce Indigo bije w Łodzi, dlatego z tym większą dumą chwalimy się wygraną w licytacji zorganizowanej przez Łódzkie Centrum Wydarzeń.
16 stycznia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Wręczamy upominki pacjentkom Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Miliczu
Wspólnie z pacjentkami Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Milickiego Centrum Medycznego celebrujemy czas radosnego oczekiwania i cudu narodzin.
2 stycznia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Realizujemy imprezę sportową!
Fundacja Indigo działa na wielu frontach - wspieranie zbilansowanej aktywności fizycznej i propagowanie wydarzeń sportowych jest dla nas również ważne!
23 grudnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
20-lecie zespołu Tosteer
Jako Fundacja z radością wspieramy również wydarzenia kulturalne - zwłaszcza, gdy dotyczą działalności lokalnych twórców, takich jak reaktywowany niedawno rockowy zespół Tosteer.
12 grudnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Przekazujemy rower 10-letniej Soni z Ukrainy
Wojna w Ukrainie to tysiące historii ludzi, którym z dnia na dzień zostało odebrane bezpieczeństwo.
5 grudnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Pomagamy Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt ICZMP
Chcemy zapewnić małym pacjentom ICZMP w Łodzi jak najlepsze warunki, które przynajmniej w nieznacznym stopniu zrekompensują trudy walki z chorobami.
4 listopad 2022
Kategoria: Wydarzenia
Wspieramy Libero VIP Aleksandrów Łódzki
Celebrujemy każdą stronę kobiecości - dlatego tym razem przekazaliśmy darowiznę pieniężną na rzecz klubu sportowego Liberto VIP Aleksandrów Łódzki. To nasza lokalna drużyna, która uchodzi za jedną z potężniejszych w województwie!
24 sierpnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie w ramach pomocy dla Ukrainek
W łódzkiej Centrali Indigo odbyło się kolejne bezpłatne szkolenie z podstaw manicure hybrydowego dla kobiet z Ukrainy. Tym razem z możliwości rozwoju nowych zawodowych umiejętności skorzystało 6 kursantek.
09 sierpnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Łączymy się z Ukrainą i organizujemy szkolenie z make-upu
Uwielbiamy różnorodność, która definiuje branżę beauty. Trendy obecne w stylizacji paznokci silnie łączą się z make-upem, przenikają ze sobą i tworzą często jedną, spójną całość. Postanowiliśmy zatem zorganizować jedyny w swoim rodzaju kurs!
23 czerwca 2022
Kategoria: Wydarzenia
Pomagamy Tuli Luli
W Fundacji Indigo staramy się każdym działaniem udowadniać, że nieobcy jest nam los dzieci, które muszą stawiać czoła wielu traumom. Pomagamy dzielnym pacjentom CZMP, organizujemy pomoc dla sierot i uchodźców uciekających przed wojną w Ukrainie.
18 maja 2022
Kategoria: Wydarzenia
Celebrujemy Dzień Matki w Milickim Centrum Medycznym
W Fundacji Indigo szczególną opieką otaczamy Kobiety - chcemy dodawać im odwagi, organizujemy akcje aktywizacyjne oraz pokazujemy, że niezależnie od okoliczności można zawalczyć o siebie.
9 maja 2022
Kategoria: Wydarzenia
Przekazujemy dary dla ukraińskich dzieci w Domu Dziecka Happy Kids
Wojna w Ukrainie trwa i odciska swoje brutalne piętno również na osieroconych dzieciach. Dom Dziecka Happy Kids sprowadził je do Polski, zapewnił opiekę i bezpieczny dach nad głową, ale wciąż potrzebna jest tam pomoc materialna.
5 maja 2022
Kategoria: Wydarzenia
Chcemy podarować małym pacjentom uśmiech!
Realna pomoc to coś znacznie więcej niż tylko przekazanie odpowiednich kwot pieniędzy czy sprzętów osobom oraz instytucjom potrzebującym wsparcia. W Fundacji Indigo chcemy, aby każdy gest wywoływał choć namiastkę uśmiechu i dawał nadzieję na lepszą przyszłość, dlatego tak ważnym aktem było dla nas przekazanie melexa oraz dwóch mini elektrycznych samochodów do CZMP w Łodzi.
15 kwietnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Szkolenie z podstaw hybrydowych dla Ukrainek
Wojna w Ukrainie zmusiła wiele kobiet do ucieczki ze swojego rodzinnego kraju. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i dać choć namiastkę normalnego życia, dlatego 23 marca 2022 roku zorganizowaliśmy szkolenie z podstawy hybrydowej dla 3 dziewczyn z Ukrainy.
5 kwietnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Fundacja Indigo przekazuje melexa CZMP
Fundacja Indigo 23 marca 2022 odwiedziła Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, by przekazać szpitalowi melexa oraz inne samochody sterowane.
4 kwietnia 2022
Kategoria: Wydarzenia
Pomoc dla Ukrainy - co może zrobić każdy z nas?
Wojna w Ukrainie zszokowała świat. Oblicze tej tragedii nie sparaliżowało nas jako społeczeństwa, lecz zmotywowało do wszelkich działań na rzecz pomocy osobom uchodźczym.
17 marca 2022
Kategoria: Wydarzenia
Dzień Dziecka z Indigo – ponad 3000 kolorowych zegarków dla podopiecznych Fundacji Pomagam
Kolorowe zegarki Indigo umilą czas małym podopiecznym Fundacji Pomagam. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka przekazaliśmy im 3260 barwnych gadżetów.
13 grudnia 2019
Kategoria: Wydarzenia
Fundacja Indigo z Nagrodą Inwestor-Mecenas im. Henryka Grohmana
W czwartek 12 grudnia w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Fundacja Indigo otrzymała wyjątkowe wyróżnienie. Nagrodę im. Henryka Grohmana przyznano Fundacji za jej wkład w popularyzację wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego oraz zawodowego.
13 grudnia 2019
Kategoria: Wydarzenia
Konkurs „Mam Pomysł na Startup 2019” rozstrzygnięty – Fundacja Indigo Nails nagradza młody biznes!
W piątek 11 października została rozstrzygnięta jedenasta edycja konkursu „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup”. Jedną z nagród w tym plebiscycie przyznała Fundacja Indigo Nails.
14 października 2019
Kategoria: Wydarzenia
Dzień Mamy i Dziecka pełen koloru – Fundacja Indigo w szpitalu ICZMP
Kolorowe balony, pluszowe upominki i pyszna kawa dla każdej z mam – z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Dziecka Fundacja Indigo odwiedziła małych pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz ich mamy.
1 czerwca 2019
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie w ramach działań Fundacji Indigo!
W poniedziałek 11 lutego mieliśmy przyjemność ponownie gościć u siebie dziewczęta z domu dziecka numer 1 w Łodzi. To kolejna odsłona naszej stałej współpracy, dzięki której dziewczyny zdobywają następne stopnie wtajemniczenia w pracę Stylistki i świetnie się bawią.
14 lutego 2019
Kategoria: Wydarzenia
Misja Fundacji Indigo trwa: dziewczęta z domu dziecka nr 1 w Łodzi przeszkolone!
Fundacja Indigo nie przestaje nieść pomocy! Szkolimy, edukujemy i wspieramy dziewczęta i kobiety, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.
07 listopada 2018
Kategoria: Wydarzenia
Wygraj wakacje marzeń z Indigo i Natalią Siwiec! [KONKURS]
Przeżyj niezapomnianą przygodę, zdobądź wyjątkowe doświadczenia i możliwość pracy na planie zdjęciowym z… Natalią Siwiec i ekipą Indigo!!!
13 września 2018
Kategoria: Wydarzenia
Kolejne szkolenie z Fundacją Indigo. Chcemy zmieniać świat na lepsze!
24 lipca to dzień, który z pewnością zapamiętamy na długo. Właśnie wtedy odwiedziły nas mieszkanki Domu Samotnej Matki w Łodzi.
26 lipca 2018
Kategoria: Wydarzenia
IV Bal Charytatywny organizowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Instytutu CZMP
26 maja, w Dzień Matki, odbył się IV Charytatywny Bal Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
5 czerwca 2018
Kategoria: Wydarzenia
"Szczęście pochodzi z Twoich własnych działań" - Dalai Lama
23 maja podopieczni Domów Dziecka numer 1, 2 oraz 10 odbyli szkolenie ze stylizacji paznokci Mix Media pod okiem Instruktorek Indigo Nails...
28 maja 2018
Kategoria: Wydarzenia
Świąteczne Spotkanie Fundacji Indigo w szpitalu
Święta to czas magiczny kiedy wszystkie marzenia się spełniają. Fundację Indigo tworzą ludzie o wielkich sercach ❤.
18 grudnia 2017
Kategoria: Wydarzenia
Pierwsze spotkanie Podopiecznych Fundacji Indigo Nails już za nami!
Dziewczyny z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi odbyły szkolenie z manicure hybrydowego pod okiem Katarzyny Wojtczak - Instruktorki Indigo Nails.
7 grudnia 2017