IDEA

Fundacja Indigo Nails

Fundacja Indigo Nails powstała w marcu 2017 roku w Łodzi z inicjatywny Magdaleny i Darka Malaczyńskich, właścicieli marki Indigo Nails. Indigo to coś więcej niż produkty do stylizacji paznokci – to marka z misją.

co robimy fundacja indigo

Nasza misja

Misją Fundacji jest wsparcie Kobiet, poprzez dostarczanie im profesjonalnej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Do działalności statutowej Fundacji Indigo Nails należy przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wiedzy z zakresu kosmetyki, wizażu i stylizacji wizerunku. Chcemy motywować Kobiety do działania, podejmowania odważnych decyzji i spełniania swoich marzeń. Sukces nie jest kluczem do szczęścia, ale szczęście jest kluczem do sukcesu!

Kategoria: Wydarzenia
Startujemy!
Poznaj Fundację Indigo
Jest nam niezwykle miło poinformować o powołaniu Fundacji Indigo Nails! Misją Fundacji jest wsparcie Kobiet, poprzez dostarczanie im profesjonalnej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Do działalności Fundacji Indigo Nails należy przede wszystkim działanie na rzecz podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz propagowanie wiedzy z zakresu kosmetyki, wizażu i stylizacji wizerunku. Chcemy motywować Kobiety do działania, podejmowania odważnych decyzji i spełniania swoich marzeń. Sukces nie jest kluczem do szczęścia, ale szczęście jest kluczem do sukcesu!
02 luty 2018