fundacja

Co robimy?

Stylizacja paznokci stała się sposobem na dobre samopoczucie, ale też na wyrażenie własnej osobowości. Firma Indigo Nails od początku istnienia inspiruje Kobiety, które szukają swojego pomysłu na życie, pokazując, że praca Stylistki paznokci to wspaniały pomysł na biznes! Każda Kobieta, która kocha stylizację paznokci, może się tym zająć profesjonalnie, otworzyć salon, zatrudniać pracowników, zarządzać biznesem. Misją Fundacji Indigo jest nakreślenie Kobietom ścieżki zawodowej kariery, pomoc w spełnianiu ich marzeń.

co robimy fundacja indigo

Aktywizacja kobiet

Od samego początku naszym celem było stworzenie działań aktywizujących Kobiety. Fundacja w 2017 roku zainaugurowała program szkoleniowy z zakresu stylizacji paznokci dedykowany Dziewczynom i Kobietom z różnych środowisk. Dajemy im wiedzę oraz praktyczne umiejętności związane ze stylizacją paznokci. Niestety żadna z nas nie może cofnąć czasu i zmienić przeszłości, jednak już dziś możemy zacząć kreować swoją przyszłość! Dzięki udziałowi w warsztatach Kobiety uzyskują szansę na zdobycie zupełnie nowych umiejętności lub doszkolenie już nabytych.

stypendia naukowe fundacja indigo

Stypendia naukowe

Nasza najnowsza inicjatywa powiązana ze środowiskiem akademickim to program stypendialny dla studentek. Program polega na przekazywaniu stypendium za wybitne osiągnięcia Kobiet w dziedzinie chemii. Celem programu jest wsparcie Kobiet prowadzących badania naukowe. Realizacja programu ma również za zadanie wsparcie działań na rzecz rozwoju najnowszych technologii naukowych w przemyśle kosmetycznym. Kobiety świetnie odnajdują się w różnych zawodach – my chcemy nagradzać te najlepsze za ich trud i wkład w naukę.