Wydarzenia

Dzień Mamy i Dziecka pełen koloru – Fundacja Indigo w szpitalu ICZMP

01 czerwiec 2019

Kolorowe balony, pluszowe upominki i pyszna kawa dla każdej z mam – z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Dziecka Fundacja Indigo odwiedziła małych pacjentów Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki oraz ich mamy.

Dzielni pacjenci ICZMP jak nikt inny zasługują na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka. W trwające przez cały tydzień wydarzenia związane z ich świętem włączyła się nasza Fundacja. 29 maja w specjalnej strefie Indigo na maluchy czekało mnóstwo kolorowych atrakcji i upominków od naszej marki. Pomyśleliśmy też o mamach małych pacjentach, które kilka dni wcześniej również obchodziły swoje święto.

Każde dziecko otrzymało kolorowankę Indigo oraz pluszowego misia z naszym logo. Wiele radości sprawiły im także kolorowe balony z helem, które wypełniły uśmiechem szpitalne sale i korytarze.

W czasie, gdy maluchy zajmowały się zabawą i kolorowaniem naszych obrazków, ich mamy mogły napić się pysznej kawy. Dla każdej z nich przygotowaliśmy drobny upominek w postaci biżuterii Indigo.

To już kolejna akcja Fundacji skierowana do małych podopiecznych łódzkich szpitali. Do tej pory udało nam się odwiedzić m.in. Szpital Pediatryczny im. Marii Konopnickiej w Łodzi, a nasz Miś, przekazany Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, został wylicytowany za rekordową kwotę ponad 20000 zł.