Wydarzenia

Kolejne szkolenie w ramach działań Fundacji Indigo!

14 luty 2019

W poniedziałek 11 lutego mieliśmy przyjemność ponownie gościć u siebie dziewczęta z domu dziecka numer 1 w Łodzi. To kolejna odsłona naszej stałej współpracy, dzięki której dziewczyny zdobywają następne stopnie wtajemniczenia w pracę Stylistki i świetnie się bawią.

W ramach poprzednich wizyt dziewczyny zgłębiały tajemnice nailArt’u czy też na własnych paznokciach przekonywały się jak skuteczna może być baza proteinowa. Te i poprzednie spotkania poprowadziła multimedalistka Indigo - Kasia Wojtczak, która niezmiennie zaraża dziewczyny pasją, wiedzą i pozytywną energią.

Tym razem dziewczęta miały okazję pod okiem naszej mistrzyni zapoznać się z właściwościami Art Gum Gel i stworzyć swoje własne zdobienia strukturalne. Jak im poszło? Niektóre traktowały szkolenie wyłącznie jako rozrywkę, jednak wśród uczestniczek nie zabrakło także tych, które przejawią ogromny talent i z pewnością mają szansę stać się profesjonalnymi stylistkami.

Spotkanie upłynęło w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a na pożegnanie dziewczyny otrzymały od nas certyfikaty ukończenia szkolenia oraz giftpack z upominkami.

Fundacja Indigo w swoich działaniach skupia się na wyrównywaniu szans kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji, wspieraniu ich w rozwoju i edukacji. Każdorazowe spotkanie z kursantkami – czy z domu dziecka, czy domu samotnej matki, to dla nas źródło ogromnej radości, która nadaje naszej pracy głębszy sens. Dziewczęta z domu dziecka numer 1 w Łodzi z pewnością odwiedzą nas jeszcze nie raz.

A jeśli Ty masz pomysł na to, jak możemy pomóc i wesprzeć, napisz do nas: fundacja@indigo-nails.com