Wydarzenia

Pomagamy Klinice Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt ICZMP

4 listopada 2022

Chcemy zapewnić małym pacjentom ICZMP w Łodzi jak najlepsze warunki, które przynajmniej w nieznacznym stopniu zrekompensują trudy walki z chorobami. To właśnie dlatego kolejny raz przekazaliśmy szpitalowi darowiznę pieniężną tak, aby pokryła część bieżących potrzeb finansowych.

Z prośbą o wsparcie ICZMP zgłosiła się do nas pani Joanna Gronek, która zorganizowała zbiórkę konkretnie dla Kliniki Intensywnej Terapii i Wad Wrodzonych Noworodków i Niemowląt. To oddział, gdzie średnio przebywa 30 malutkich dzieci walczących o życie. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają specjaliści z wielu różnorodnych dziedzin - od kardiologii, przez neurologię, aż po rehabilitację tak, by każdy maluszek mógł otrzymać kompleksową opiekę.

Pani Joanna Gronek stała się naocznym świadkiem pracy Kliniki, gdy trafiła tam z synkiem potrzebującym leczenia. To właśnie wtedy zdecydowała się uruchomić zbiórkę, która pozwoli zebrać dodatkowe środki na pomoc miejscu, w którym zdrowie, dobro i bezpieczeństwo dzieci zawsze stoi na pierwszym miejscu.

Fundacja Indigo kolejny raz zdecydowała się wesprzeć ICZMP w Łodzi. Wiosną przekazaliśmy placówce melexa oraz inne samochody sterowane ułatwiające przemieszczanie się małych pacjentów pomiędzy oddziałami.