Wydarzenia

Pomagamy Tuli Luli

18 maj 2022

W Fundacji Indigo staramy się każdym działaniem udowadniać, że nieobcy jest nam los dzieci, które muszą stawiać czoła wielu traumom. Pomagamy dzielnym pacjentom CZMP, organizujemy pomoc dla sierot i uchodźców uciekających przed wojną w Ukrainie.

Nie pozostajemy obojętni również na los podopiecznych interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego w Łodzi - Tuli Luli - należącego do Fundacji Gajusz. Tam trafiają z łódzkich szpitali niemowlęta, którymi z różnych przyczyn nie mogą zajmować się biologiczni rodzice. Zespół specjalistów pracujący w Tuli Luli każdego dnia robi wszystko, by dać maluszkom namiastkę miłości. Dzieci otoczone są profesjonalną opieką, mieszkają w przytulnych pokoikach, ale brakuje im jednego - prawdziwej, kochającej rodziny.

Na szczęście w Tuli Luli nie brakuje szczęśliwych chwil - część maluszków znajduje upragniony dom. Nam zależy na tym, by dzieci pozostające w placówce, mogły rozwijać się w jak najlepszych warunkach. Zdecydowaliśmy się wesprzeć finansowo Tuli Luli i przekazać kwotę, która pozwoli zadbać o nowoczesny sprzęt, zakupić nowe zabawki czy elementy wyposażenia wnętrz.

Chcielibyśmy, aby wszystkie maluszki przebywające w ośrodku bardzo szybko znalazły nowy dom. Jednocześnie jesteśmy też wdzięczni, że wciąż znajdują się ludzie pełni empatii, nadziei i mocy do działania. Tuli Luli to miejsce, w którym dzieci dotknięte traumą porzucenia odnajdują wsparcie i otrzymują szansę na lepsze życie z kochającymi rodzicami u boku. Nie wyobrażamy sobie więc nie wspierać tak potrzebnych instytucji.