Wydarzenia

W Indigo dzielimy się światłem i pomocą

16 stycznia 2023

Serce Indigo bije w Łodzi, dlatego z tym większą dumą chwalimy się wygraną w licytacji zorganizowanej przez Łódzkie Centrum Wydarzeń. Przekazujemy 15 tys. złotych dla Hospicjum dla Dzieci Łupkowo i w ramach nagrody – rozpalamy lampki na najpiękniejszej, łódzkiej choince.

Odliczamy do Świąt i wspieramy Łódzkie Hospicjum dla Dzieci Łupkowo

Grudzień to magiczny czas w roku, kiedy wszyscy pragniemy obdarowywać się nie tylko prezentami, lecz przede wszystkim szczęściem i miłością. W Indigo na co dzień zajmujemy się profesjonalną stylizacją paznokci. Równie ważne jest dla nas wspieranie lokalnych inicjatyw, dla których także ważne jest pielęgnowanie wyższych wartości.

Wzięliśmy udział w wyjątkowej aukcji zorganizowanej przez Łódzkie Centrum Wydarzeń. Jesteśmy łódzką firmą działającą na arenie międzynarodowej. Tym bardziej poruszyła nas licytacja, w której wygraną było zapalenie lampek na choince bożonarodzeniowej przy skrzyżowaniu ul. Piotrowskiej oraz Piłsudskiego w Łodzi.

Chwalimy się wygraną licytacją, ponieważ kwota 15 000 zł, która ją nam zapewniła, zostanie przekazana Łódzkiemu Hospicjum dla Dzieci Łupkowa. 1 grudnia 2022 r. mieliśmy przyjemność zapalić lampki na łódzkiej choince. Tym samym zainicjowaliśmy odliczanie do najpiękniejszego czasu, na który czekają i mali, i duzi. 

Indigo dla Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci Łupkowo

Aukcja zorganizowana na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci była dla nas szczególnie ważna, ponieważ chcieliśmy przekazać namacalne wsparcie instytucji, która zapewnia specjalistyczną opiekę cierpiącym dzieciom oraz ich rodzinom. Tego typu stowarzyszenia zasługują na jak największa pomoc. Wierzymy, że przekazana przez Indigo kwota 15 000 zł pozwoli choć w części pokryć najpilniejsze potrzeby Hospicjum.

Stowarzyszenie Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa organizuje domową opiekę dla nieuleczalnie chorych dzieci z województwa łódzkiego. Specjaliści działający na rzecz Hospicjum (lekarze, pielęgniarki, psycholodzy, fizjotearpeuci i inni) każdego dnia dbają o podnoszenie jakości życia nieuleczalnie chorych dzieci, a także wspiera ich rodziny.

Wierzymy, że symbolika, która kryje się za choinkowymi światełkami, wprawi wszystkich nie tylko w gwiazdkową atmosferę. To też przypomnienie, że magia Świąt wiąże się również z… pomaganiem – a liczą się nawet te najdrobniejsze gesty.