Wydarzenia

Wygraj wakacje marzeń z Indigo i Natalią Siwiec! [KONKURS]

13 wrzesień 2018

Przeżyj niezapomnianą przygodę, zdobądź wyjątkowe doświadczenia i możliwość pracy na planie zdjęciowym z… Natalią Siwiec i ekipą Indigo!!! Zgłoś się do konkursu „Przygoda marzeń z Indigo” i przekonaj nas, dlaczego to właśnie Ty powinnaś ruszyć z nami w wymarzoną podróż!

Konkurs adresujemy do początkujących stylistek, które – z uwagi na trudną sytuację życiową czy bariery na drodze do rozwoju – potrzebują pozytywnego impulsu, który przywrócI im wiarę w siebie i swoje możliwości. Nie czekaj „na znak” i cud - sięgnij po nie sama!

Tak, to właśnie Ty możesz wyjechać razem z nami i przeżyć coś, o czym nawet Ci się nie śniło! Zapłacimy za bilety, pobyt, zapewnimy atrakcje i mnóstwo wrażeń i dopilnujemy, byś wróciła z wakacji przepełniona energią i wiarą w swoje możliwości! Dokąd Cię zabierzemy? Ha, niech to zostanie niespodzianką! Zdradzimy jedynie, że weźmiesz udział w przygotowaniu gwiazdy do sesji zdjęciowej promującej kolekcje na sezon wiosna/lato 2019 w naprawdę pięknym i upalnym miejscu!

Rozpocznij podróż ku swoim marzeniom od… Eksluzywnych wakacji z gwiazdą i Indigo! Co musisz zrobić?

Przekonać nas! Wystarczy, że zrobisz sobie selfie, dodasz w formie publicznego postu na swoim Instagramie i oznaczysz Indigo Nails i dodasz hashtag #przygodaIndigo, a pod nim uzasadnisz - dlaczego właśnie Ty powinnaś jechać z nami!

Sprawdź szczegóły konkursu na naszym Instagramie. Regulamin znajdziesz tutaj.

P.S. Pomóż nam dotrzeć do dziewczyn, dla których konkursowy wyjazd byłby spełnieniem marzeń i poinformuj je o konkursie!

Konkurs jest inicjatywą Fundacji Indigo. Jej misją jest wspieranie kobiet, które napotykają trudności w drodze do samorealizacji. Chcemy wyrównywać ich szansę i przywracać wiarę w to, że mogą zmienić swoje życie na lepsze.